LUKSUS … Żyjemy w czasach wszechobecnego pośpiechu, w pogoni za sukcesem, pieniądzem i uznaniem. W dobie fast fashion, fast food i fast life. Niemal w każdym aspekcie naszego życia zaczyna dominować powierzchowność. Obniża się i ubożeje jakość naszego życia a słowo luksus nabiera zupełnie nowego znaczenia. Właśnie dlatego chcielibyśmy abyś zastanowił się nad tym, czym dla Ciebie jest dzisiaj luksus.

Dla nas to możliwość zatrzymania się choćby na chwilę a także możliwość spojrzenia na życie i jego cele z innej, zupełnie nowej perspektywy. Jednak to przede wszystkim próba odpowiedzi na pytanie, czy potrafimy przeciwstawić się fikcji, którą uwodzi nas dzisiaj współczesna cywilizacja.

By odkryć prawdziwy cel naszej życiowej podróży i móc pozwolić sobie na zbawienne odprężenie, by móc ukoić tęsknotę za pięknem, harmonią, wewnętrzną równowagą i osobistą wartością, potrzebujesz wyjątkowego miejsca i wyjątkowych warunków.

Zamknij więc na chwilę oczy i wsłuchaj się w szum morza, w dźwięk rozbijających się o brzeg fal, w krzyk mew. Poczuj zapach sosnowego lasu i cudownie czystego powietrza. Wyobraź sobie poranny spacer po plaży, miejsce z przepięknym widokiem na morze i zachodzące słońce, wygodny fotel na tarasie, ciepły koc i kubek ulubionej herbaty. Poczuj zapach zimowego morskiego powietrza i ciepło promieni słonecznych na twarzy, oddychaj spokojnie.

W oparciu o te przemyślenia powstała koncepcja ICON – idea oparta na prostej formie, bez wyrafinowanych wnętrz i zbędnych dodatków, za to po brzegi wypełniona dobrą energią i równowagą po to, by nie odwracać uwagi od tego, co najważniejsze. Tu nie liczy się nic innego, tu najważniejsze jest MORZE…

ICON to kameralna inwestycja oparta na budowie 7- piętrowych budynków, w których powstaną przestrzenie o spersonalizowanej powierzchni. Jednak niewątpliwym atutem tej inwestycji jest lokalizacja. Pierwsza linia zabudowy, sosnowy las, plaża na wyciągnięcie ręki i wspaniały mikroklimat w bonusie.

… a na koniec zdradzimy naszą tajemnicę i powiemy to tylko Tobie – MORZE najpiękniejsze jest zimą.